خلاصه داستان و قسمت آخر سریال پاداش سال نو + بیوگرافی بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال پاداش سال نو + بیوگرافی بازیگران

خلاصه داستان سریال پاداش سال نو  را به همراه عکس سریال ویژه سریال نوروز 96 در سایت دیلی مشاهده نمایید

 سریال پاداش سال نو

داستان این سریال نیز گفت: داستان مهمانی ۶ قومیت به جشنواره نوروزی در پایتخت را نشان می‌دهد که در طی روند جشنواره، تعدادی جوان ناشی و پرمدعا، خطاهای آمیخته با طنزی را انجام می‌دهند و در انتها با کمک مسئولین جشنواره و قومیت‌ها این خطاها برطرف گشته و جشنواره آبرومند برگزار می‌شود.

وی افزود: تمایل داشتم قومیت‌های بیشتری در کار وارد کنم ولی با پژوهش های فراوان در مورد فرهنگ و آداب و رسوم نوروزی هر قومیت و با توجه به امکانات موجود نهایتا ۶ قومیت را برگزیدم.

نویسنده سریال دودکش ابراز داشت: پاداش سال نو از شهریورماه به ما سفارش داده شده بود ولی پس از تحقیق و تفحص بسیار من به عنوان نویسنده ، طراح و سرپرست نویسندگان  با همکاری دو تن از فیلمنامه نویسان، گلناز غلامی و‌ امیر شاداب، به صورت کارگاهی از آذر ماه تا دهم اسفند به صورت منظم به نگارش درآمد و هم أکنون نگارش این سریال ۱۲ قسمتی به اتمام رسیده است.

نویسنده سریال پایتخت، در پایان پیشاپیش سال جدید را به ملت ایران تبریک گفت و آرزوی پیشرفت کمی و کیفی تولیدات سیما را به همراه به کارگیری هر چه بیش تر از نیروی جوان و  با استعداد کشور داشت.

سریال نوروزی 96 پاداش سال نو، به نویسندگی و سرپرستی حسن وارسته به سفارش مرکز گسترش فیلمنامه نویسی ملی در ١٢ قسمت ٤٠ دقیقه ای به نگارش درآمده است.

سایت در حال بروز رسانی می باشد …………..

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال پاداش سال نو + بیوگرافی بازیگران

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
51 بازدید