ویژگی های چمن مصنوعی فوتسالی | chamanzar.com

با توجه به دنیای بسیار گسترده و متنوع چمن مصنوعی، انتخاب صحیح نوع چمن مصنوعی برای یک پروژه اطلاعات زیادی در مورد روش نصب چمن مصنوعی و قیمت چمن مصنوعی در اختیار ما قرار می دهد. به گونه ای که ممکن است یک نوع چمن مصنوعی برای یک کاربردی به خصوص، بسیار گران قیمت باشد و بدترین گزینه ی ممکن برای استفاده در زمینه های مختلف کاربردی تلقی گردد. بنابراین برای یک انتخاب خوب و مناسب چمن مصنوعی فوتبال ، چمن مصنوعی فوتسالی (چمن مصنوعی مینی فوتبال) و چمن مصنوعی تنیس از کارشناسان مجرب مشورت بگیرید.

ویژگی های چمن مصنوعی فوتسالی

برای نصب چمن مصنوعی فوتسالی از زیرسازی سیمانی، بتن، آسفالت با متریال شک پد و ژئوتکستایل و دیگر متریال با چسب های چمن مصنوعی فوتسال (نوعی چسب مخصوص هستند و عمر 20 ساله دارند) استفاده می شود. ابعاد و سایر ویژگی های زمین در مراحل زیرسازی چمن مصنوعی نیز به قرار زیر است:

  • متراژ زمین چمن مصنوعی فوتسالی در نحوه اجرای زیرسازی چمن مصنوعی باید با طول حداقل 25 متر و حداکثر 42 متر، عرض حداقل 15 متر و حداکثر 25 متر در نظر گرفته شود که در مسابقات بین المللی این مقدار برای طول به حداقل 38 متر و حداکثر 42 متر تغییر خواهد کرد و برای عرض هم به حداقل 18 متر و حداکثر 25 متر.
  • پهنای کلیه خطوط در چمن مصنوعی فوتسالی 8 سانتیمتر در نظر گرفته شده و مساحت دایره وسط زمین باید 3 مترمربع باشد.
  • اندازه دروازه ها در چمن مصنوعی فوتسالی: فاصله بین دو تیر دروازه 3 متر است و ارتفاع تیر افقی تا سطح زمین نیز باید 2 متر باشد.
  • نقاط پنالتی: فاصله نقطه پنالتی اول تا خط دروازه 6 متر و فاصله نقطه پنالتی دوم تا خط دروازه 10 متر باید باشد.
  • نقاط کرنر: اندازه شعاع دایره های گوشه زمین 25 سانتیمتر است.

چمن مصنوعی فوتسالی می تواند در یک مدرسه کوچک و یا حتی در یک حیاط و ویلای شخصی نیز اجرا شود.

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
191 بازدید