نحوه ی حذف پلتفرم Labview

 

 

نحوه ی حذف پلتفرم Labview

LabVIEW (خلاصه شده ی عبارت Laboratory Virtual Instrument Workbench) یک پلت فرم طراحی سیستم و یک محیط توسعه یافته برای زبان برنامه نویسی از Instruments National می باشد. LabVIEW معمولا برای کسب اطلاعات و کنترل ابزار مورد استفاده قرار می گیرد در انواع مختلف سیستم عامل از جمله مایکروسافت ویندوز ، نسخه های مختلف UNIX ، لینوکس و Mac OS X استفاده می شود.

آخرین نسخه LabVIEW , LabVIEW 2014 است که August 2014 منتشر شده است.

LabVIEW

مراحل :

  1. اگر می خواهید نسخه ی جدید این برنامه را نصب کنید یا می خواهید نسخه ی به روز رسانی شده را پاک کنید و از نسخه ی قبلی استفاده کنید, از این روش برای حذف پلتفرم استفاده کنید. اگر می خواهید نسخه ی فعلی خود را پاک کنید, پیشنهاد می کنیم شماره سریال آن را نگه دارید یا از آن در C:\Program Data پشتیبان تهیه کنید تا در صورت لزوم مجددا بتوانید از آن استفاده کنید.

 

  1. اگر از Windows XP/Vista/7/8 استفاده می کنید به Control Panel > Programs and Features > بروید سپس روی National Instruments Software راست کلیک کنید و روی Uninstall/Change کلیک کنید.

در prompt دکمه های Ctrl+A را فشار دهید یا همه ی اجزا را انتخاب کنید و روی گزینه ی Remove کلیک کنید. هنگامی که فرایند حذف نصب تمام شود سیستم مجددا راه اندازی می شود. اگر می خواهید سیستم مجددا راه اندازی شود روی گزینه ی Yes کلیک کنید و اگر می خواهید این کار را بعدا انجام دهید روی گزینه ی No کلیک کنید.

  1. پوشه ی برنامه را حذف کنید. هنگامی که سیستم مجددا راه اندازی شد به C:\Program Data\ بروید و از آنجا پوشه ی National Instruments را حذف کنید.
  2. رجیستری را حذف کنید. اطمینان حاصل کنید که آن پشتیبان تهیه کرده اید, زیرا در این مرحله همه ی فایل ها حذف خواهند شد. دکمه های Win+R را فشار دهید و عبارت regedit را تایپ کنید و دکمه ی Enter را فشار دهید یا روی گزینه ی Run کلیک کنید. به Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\National Instruments بروید و همه ی رمز ها را پاک کنید. سپس سیستم را مجددا راه اندازی کنید. اگر همه ی مراحل را به درستی انجام داده باشید برنامه با موفقیت حذف خواهد شد.

منبع : نحوه ی حذف پلتفرم Labview

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
133 بازدید