نحوه ی تغییر شماره ی تلفن در Groupme

 

نحوه ی تغییر شماره ی تلفن در Groupme

 

GroupMe یک پیام رسان گروهی رایگان است که به شما امکان تماس تلفنی رایگان می دهد. شما می توانید به کمک این پیام رسان با چند نفر به طور هم زمان صحبت کنید. این سرویس برای گروه هایی که ایجاد می کنید یک شماره ی تلفن منحصر به فرد اختصاص می دهد. با ارسال پیام به این شماره همه ی افرادی که به گروه دعوت شده اند این پیام را مشاهده می کنند و می توانند از طریق همین شماره به پیام شما پاسخ دهند. هنگامی که با این شماره تماس می گیربد با همه ی افرادی که به گروه دعوت شده اند ارتباط برقرار می شود. از آنجا که GroupMe از شماره تلفن شما برای تایید هویت کاربر خود استفاده می کند باید شماره ی تلفنی که از آن استفاده می کنید را وارد کنید. برای تغییر دادن شماره ی تلفن مرتبط با حساب GroupMe ابتدا باید به نسخه دسکتاپ GroupMe دسترسی داشته باشید. از آنجا به بعد پروسه ساده تر می شود. دراین مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه شماره ی تلفن خود را در Groupme تغییر دهید.

 

 

مراحل :

 

  1. به وب سایت GroupMe بروید.

اطلاعات حساب کاربری

  1. اطلاعات حساب خود را وارد کنید. در کادر ارائه شده، شماره تلفن یا آدرس ایمیل و رمز عبور مرتبط با حساب خود را وارد کنید.

اگر شما قبلا وارد سیستم شده اید، در حال حاضر در صفحه ی گفت و گو ها می باشید.

 

  1. روی “Log In” کلیک کنید. به صفحه ای منتقل می شوید که در آن همه ی گفت و گو های GroupMe نمایش داده شده است.
  2. روی پروفایل خود کلیک کنید. پروفایل شما در گوشه ی سمت چپ صفحه بالای قسمت “Settings” قرار دارد. با این کار پروفایل شما باز می شود.
  3. از کنار شماره تلفن خود روی گزینه ی “Edit” کلیک کنید. در این صفحه می توانید شماره تلفن خود را به روز کنید.

در این صفحه گزینه ای را برای ویرایش نام, ایمیل, رمز عبور و فیسبوک خود مشاهده می کنید. برای تغییر هر مورد از کنار آن روی دکمه ی “Edit” ضربه بزنید و طبق مراحل مشخص شده پیش بروید.

تغییر شماره تلفن

  1. شماره تلفن جدید خود را وارد کنید.
  2. روی گزینه ی “Submit” ضربه بزنید. با این کار شماره ی تلفن مرتبط با حساب GroupMe تغییر پیدا می کند.

شما هنوز هم می توانید از GroupMe در تلفن همراه با شماره تلفن قدیمی خود استفاده کنید، اما باید از طریق آدرس ایمیل خود وارد شوید.

 

منبع : نحوه ی تغییر شماره ی تلفن در Groupme

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
140 بازدید