نحوه ی اضافه کردن مخاطبان از پروفایل Slideshow در Badoo

 

نحوه ی اضافه کردن مخاطبان از پروفایل Slideshow در Badoo

 

Badoo، یک سایت دوست یابی اجتماعی است که شما می توانید از طریق این برنامه ثبت نام کنید یا از طریق حساب های دیگر خود مانند Facebook, Google+, MSN, VK, Odnoklassniki یا Yandex وارد آن شوید. این یکی از خوبی های این سایت می باشد که نیازی نیست برای هر بار وارد شدن در این سایت اطلاعات حساب خود را تایپ کنید. فقط کافیست روی یک دکمه کلیک کنید.   از طریق این پیام رسان شما می توانید با افرادی که در کشور شما هستند یا افرادی که در خارج از کشور شما زندگی می کنند چت کنید. به کمک این پیام رسان شما می توانید با دیگران قرار ملاقات بگذارید و دوست های جدید پیدا کنید. می توانید با فرهنگ مختلف کشور های دیگر آشنا شوید. ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه به این پیام رسان مخاطب اضافه کنید.

 

 

مراحل :

سایتbadoo

  1. به وب سایت Badoo بروید. از طریق مرورگر اینترنت خود به آدرس www.badoo.com بروید. سپس دکمه ی Enter را فشار دهید.

حساب badoo

  1. وارد حساب Badoo شوید. از گوشه ی سمت راست صفحه روی دکمه ی “Sign in” کلیک کنید. سپس در فیلد های مشخص شده آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. هنگامی که کار به اتمام رسید روی دکمه ی “Sign me in” کلیک کنید.

اگر در Badoo  حساب کاربری ندارید ابتدا باید یک حساب جدید باز کنید. سپس روی دکمه ی “Sign Up” کلیک کنید و اطلاعات لازم را در فیلد های مشخص شده وارد کنید.

انتخاب کاربر

  1. یک کاربر را از لیست انتخاب کنید. در اینجا پروفایل کاربران زیادی را مشاهده خواهید کرد.

گزینه chat now

  1. به پروفایل کاربر دسترسی پیدا کنید. روی نام کاربر کلیک کنید تا به پروفایل آن منتقل شوید.
  2. برای اضافه کردن کاربر, برای او یک پیام ارسال کنید. روی دکمه ی “Chat now” کلیک کنید تا بتوانید برای کاربر مورد نظر پیام ارسال کنید. این مخاطب به لیست recent contact اضافه می شود و در نوار پیام های سمت چپ صفحه نمایش داده می شود.

 

منبع : نحوه ی اضافه کردن مخاطبان از پروفایل Slideshow در Badoo

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
144 بازدید