نحوه ي باز کردن فایل PDF قفل شده با استفاده از Soda PDF

 

نحوه ي باز کردن فایل PDF قفل شده با استفاده از Soda PDF

 

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه یک فایل PDF قفل شده را مشاهده و محتوای آن را پرینت بگیرید. دو نوع فایل  PDF قفل شده وجود دارد : user-locked, به این معنا که برای باز کردن فایل نیاز به رمز عبور کاربر اصلی دارید و owner-locked به این معنا که برای کپی پرینت و مدیریت محتوای PDF نیاز به رمز عبور کاربر اصلی دارید. در حالی که باز کردن فایل user-locked غیر ممکن است, شما می توانید فایل owner-locked را به کمک قسمت فراموشی رمز عبور  Google Chrome باز کنید. اگر می خواهید رمز عبور یک فایل PDF را حذف کنید می توانید از Google Chrome کمک بگیرید. هم چنین  Soda PDF و Adobe Acrobat Pro نیز مشکل شما را حل خواهند کرد.

 

 

مراحل :

سایت Soda PDF

  1. سایت Soda PDF را باز کنید. از طریق مرورگر کامپیوتر خود به آدرس https://www.sodapdf.com/unlock-pdf/ بروید.

CHOICE FILE

  1. روی CHOICE FILE کلیک کنید. این دکمه ی سبز رنگ در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد. با این کار پنجره ی File Explorer (Windows یا Finder (Mac) باز خواهد شد.

انتخاب فایل pdf

  1. فایل PDF خود را انتخاب کنید. در پنجره ای که برای شما باز می شود, به محلی که فایل PDF در آن ذخیره شده است بروید, سپس روی آن کلیک کنید تا فایل انتخاب شود.

گزینه ی Open

  1. روی گزینه ی Open کلیک کنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست پنجره قرار دارد. با این کار فایل PDF انتخاب شده در Soda PDF آپلود خواهد شد.
رمز عبور کاربر

رمز عبور کاربر

  1. رمز عبور کاربر را وارد کنید. برای این کار در فیلد متنی که برای شما نمایش داده می شود رمز عبور را تایپ کنید.

اگر رمز عبور کاربر را نمی دانید, نمی توانید فایل را باز کنید.

UNLOCK

  1. روی UNLOCK کلیک کنید. این دکمه ی سبز رنگ زیر فیلد متنی قرار دارد. Soda PDF رمزگذاری فایل PDF را حذف خواهد کرد.

گزینه ی VIEW & DOWNLOAD IN BROWSER

  1. روی گزینه ی VIEW & DOWNLOAD IN BROWSER کلیک کنید. این گزینه در سمت راست صفحه قرار دارد. با این کار فایل PDF باز شده در کامپیوتر شما دانلود می شود و از محل دانلود شده می توانید بدون رمز عبور آن را باز کنید. بسته به تنظیمات مرورگر شما ممکن است لازم باشد قبل از دانلود محل ذخیره را مشخص کنید یا دانلود فایل را تایید کنید.

 

منبع : نحوه ي باز کردن فایل PDF قفل شده با استفاده از Soda PDF

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
171 بازدید