نحوه نصب AMX Mod X

 

نحوه نصب AMX Mod X

AMX Mod X  یکی از پلاگین های کاربردی meta mod  می باشد که اکثر پلاگین های مدیریتی و پلاگین هایی که امکاناتی را به سرور مجازی اضافه میکند ، تحت آن اجرا می شوند. ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه این پلاگین را بر روی گیم سرور خود نصب کنید و از آن لذت ببرید.

 

 

مراحل :

 

  1. از آنجایی که AMX Mod X یکی از پلاگین های کاربردی meta mod می باشد, باید اطمینان حاصل کنید که Metamod را نصب کرده باشید.
  2. دو پکیج اصلی Base و Mod Addon را دانلود کنید. هم چنین می توانید فایل نصبی کامل را دانلود کنید.
  3. پکیج اصلی Base و Mod Addon را از حالت فشرده خارج کنید و آنها را در یک دایرکتوری قرار دهید. همه ی فایل های پکیج اصلی را باز نویسی کنید. اگر فایل نصبی کامل را دانلود کرده اید, اکنون آن را نصب کنید.

نصب AMX Mod X

  1. دایرکتوری استخراج شده addons/amxmodx را به دایرکتوری <mod>/addons منتقل کنید. یا فایل نصب کامل را اجرا کنید تا بتوانید پوشه ی mod را انتخاب کنید و فایل ها به صورت خودکار در آن قرار گیرند.

اگر Metamod را دانلود کرده باشید, دایرکتوری <mod>/addons باید در سیستم وجود داشته باشد. <mod> نام دایرکتوری mod شما می باشد, مانند C-Strike برای Counter-Strike.

  1. ساختار دایرکتوری را بررسی کنید, باید به شکل زیر باشد :

<mod>

addons

amxmodx

metamod

  1. به فایل پلاگین <mod>/metamod/plugins.ini یک خط اضافه کنید, سپس آن را ذخیره کنید.

برای ویندوز این خط win32 addons/amxmodx/dlls/amxmodx_mm.dll می باشد.

 

برای لینوکس این خط linux addons/amxmodx/dlls/amxmodx_mm_i386.so  می باشد.

 

اگر سرور شما از راه دور است، فایل plugins.ini را بعد از ذخیره آپلود کنید.

 

  1. سرور را اجرا کنید و “meta list” را در کنسول سرور تایپ کنید سپس بررسی کنید که آیا Amx Mod X با موفقیت نصب شده است یا خیر.

 

منبع : نحوه نصب AMX Mod X

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
121 بازدید