نحوه حذف Fbdownloader

 

نحوه حذف Fbdownloader

بهتر است به خاطر نظرات زیاد کاربران و آنالیز Google’s VirusTotal برنامه ی FBDownloader را از HTTO Group, INC حذف کنید. هم چنین پیشنهاد می شود برنامه های ناخواسته ای که با این برنامه نصب می شود ( از جمله aka  را حذف کنید. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه برنامه ی FBDownloader را به طور کامل حذف کنید و از شر برنامه های نا خواسته ی آن خلاص شوید. توجه داشته باشید مراحل حذف نصب بسته به نحوه ی نصب برنامه ممکن است کمی متفاوت باشد. بنابراین برای حذف این برنامه باید صبور باشید.

 

مراحل :

Windows Task Manager

  1. برای حذف FBDownloader و آیتم هایی که به صورت تصادفی نصب شده اند, باید همه ی اطلاعات خود را ذخیره کنید و از طریق حساب Admin وارد شوید سپس Windows Task Manager را راه اندازی کنید.
  2. دکمه ی Windows را فشار دهید سپس از منویی که مشاهده می کنید گزینه ی All Programs را انتخاب کنید.

برنامه Uninstall

  1. پوشه fbDownloader را وارد کنید و سپس برنامه Uninstall را راه اندازی کنید.

 

  1. برای راه اندازی UAC به مجوز های Administrative احتیاج دارید تا بتوانید برنامه ی “uninstall fbDownloader.exe” را اجرا کنید.
  2. از دیالوگ باکس “fbDownloader 1.0.2 Uninstall” گزینه ی Yes را انتخاب کنید.

 

  1. صبر کنید تا فرایند حذف fbDownloader به طور کامل انجام شود.
  2. برای خروج از پنجره ی Uninstall روی دکمه ی OK کلیک کنید.

گزینه Uninstall a program

  1. کار خود را ذخیره کنید، سیستم را مجددا راه اندازی کنید و سپس به Windows programs و قسمت “Add/Remove Programs” یا “Programs & Features” بروید. آن دسته از PUA هایی که همراه با fbDownloader نصب شده اند را علامت بزنید. سپس برای خلاص شدن از شر آنها از Windows Uninstall استفاده کنید.

برنامه هایی که لازم ندارید را پیدا کنید, گزینه ی Uninstall/Change را راه اندازی کنید و در “SpeedUpMyPc” دکمه ی OK را فشار دهید. برای کامل کردن فرایند حذف طبق مراحل مشخص شده پیش بروید.

حذف برنامه

  1. سپس می توانید بقیه ی برنامه های اضافی را با روال قبلی از طریق Windows programs manager حذف کنید.
  2. بعد از انجام این کار سیستم را مجددا راه اندازی کنید. لیست برنامه ها و ابزار های اینترنت را مجددا بررسی کنید تا مطمئن شوید همه ی برنامه ها حذف شده اند.

منبع : نحوه حذف Fbdownloader

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
125 بازدید