نحوه حذف BearShare

 

نحوه حذف BearShare

BearShare یک برنامه انتقال فایل است که افزونه های ناخواسته ی زیادی را به مرورگر شما اضافه می کند. این افزونه ها می توانند برای شما آزار دهنده باشند و حذف این برنامه کمی دشوار است. شما می توانید با کمی تلاش برنامه ی BearShare را به صورت کامل از کامپیوتر حذف کنید. برای یادگیری مراحل انجام این کار ادامه ی مقاله را مطالعه کنید.

 

 

مراحل :

بستن برنامه ی BearShare

  1. برنامه ی BearShare را ببندید. قبل از حذف برنامه, همه ی مرورگر ها را ببندید و دکمه های Ctrl+Alt+del را فشار دهید تا Task Manager باز شود. روی زبانه ی Processes کلیک کنید و برنامه ی “bearshare.exe” را جستجو کنید. برنامه را پر رنگ کنید و روی دکمه ی “End Process” کلیک کنید.

منو Programs and Features

    1. منوی Programs and Features را باز کنید. این منو Add/Remove Programs نیز نامیده می شود. شما می توانید این منو را از طریق منوی Start در قسمت Control Panel پیدا کنید.

کاربران Windows 8 می توانند دکمه های Windows key + X را فشار دهند و از منویی که مشاهده می کنند گزینه ی Programs and Features را انتخاب کنند.

برنامه BearShare

  1. به دنبال BearShare باشید. روی آن کلیک کنید سپس روی دکمه ی Uninstall/Remove کلیک کنید. با این کار صفح ی حذف برنامه ی BearShare باز می شود.
  2. یکی از گزینه های حذف را انتخاب کنید. BearShare از شما دلیل حذف برنامه را می پرسد.

حذف BearShare

  1. روی دکمه “Uninstall Allway” کلیک کنید. BearShare سعی دارد شما را برای حفظ این برنامه متقاعد کند. برای تایید فرایند حذف, روی دکمه ی “Uninstall Anyway” کلیک کنید. صبر کنید تا فرایند حذف نصب کامل شود.

منبع : نحوه حذف BearShare

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
149 بازدید