نحوه حذف کردن Google Assistantدر آیفون یا آیپد

 

نحوه حذف کردن Google Assistantدر آیفون یا آیپد

گوگل دستیار صوتی Google Assistant را معرفی کرده است. گوگل ابتدا Assistant را در May 2016 منتشر کرد, ابتدا آن را در دستگاه های هوشمند Google Pixel و Pixel XL راه اندازی کرد و سپس به Google Home و Android Wear 2.0  و دستگاه هایی که اندروید Android Nougat داشتند منتقل کرد. اکنون بیش از یک سال است که اکثر دستگاه های اندروید Google Assistant دارند. در اگر می خواهید این برنامه و محتویاتش را از دستگاه خود حذف کنید ادامه ی این مقاله را مطالعه کنید.

دستیار صوتی گوگل

مراحل :

  1. برنامه ی Assistant را در صفحه ی اصلی آیفون یا آیپد پیدا کنید. آیکون این برنامه به رنگ های سفید, آبی، زرد، قرمز و سبز می باشد.
  2. روی آیکون Assistant ضربه بزنید و نگه دارید. علامت “x” در گوشه ی سمت چپ آیکون برنامه نمایش داده خواهد شد و آیکون همه ی برنامه ها شروع به حرکت کردن خواهد کرد.
  3. در Assistant روی علامت x ضربه بزنید. با این دکمه این برنامه و همه ی محتویات مرتبط با آن به طور دائم از دستگاه حذف خواهد شد.

از شما خواسته می شود که عملیات را تایید کنید.

  1. برای تایید عملیات روی دکمه ی قرمز رنگ Delete ضربه بزنید. با این کار برنامه ی Assistant غیر فعال و Google Assistant از دستگاه شما حذف می شود.

 

منبع : نحوه حذف کردن Google Assistantدر آیفون یا آیپد

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
131 بازدید