نحوه استفاده از Bobyte AviSplit

 

نحوه استفاده از Bobyte AviSplit

 

اگر ویدئوی طولانی و سنگینی دارید و می خواهید آن را به بخش های مختلف تقسیم کنید, می توانید از این روش استفاده کنید.

 

مراحل :

  1. اگر قبلا این کار را نکردید، ویدیوی خود را به فرمت .avi تبدیل کنید. شما می توانید این کار را از طریق برنامه های مختلفی در قسمت “External Links ” انجام دهید: اگر کدک دارید, Lead Multimedia Converter بهترین گزینه برای انجام این کار است.
  2. Lead Multimedia Converter را دانلود و اجرا کنید.

گزینه clip

  1. ویدیوی خود را با AviSplit Classic باز کنید. اگر می خواهید دقیقا ویدئوی خود را به دو قسمت تقسیم کنید, باید از ویژگی “Clip ” استفاده کنید. برای تغییر نما از پایین پنجره روی “Clip ” کلیک کنید.

Custom END

  1. نوار را به انتهای بخش اول ببرید و در قسمت “Custom end ” روی گزینه ی “!” کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که در قسمت Custom END قرار داشته باشید, نه در قسمت Custom BEGINNING.

گزینه start

  1. اکنون روی گزینه ی “Start ” کلیک کنید و ویدئوی اول را ذخیره کنید. صبر کنید تا پیام finished را مشاهده کنید. اکنون می توانید به مرحله ی بعدی بروید.

Custom beginning

  1. در قسمت “Custom beginning ” روی گزینه ی “!” کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که در قسمت Custom BEGINNING قرار داشته باشید, نه در قسمت Custom END.

Custom END

  1. اکنون نوار را به قسمت پایانی ویدئو حرکت دهید و در قسمت “Custom end ” روی گزینه ی “!” کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که در قسمت Custom END قرار داشته باشید نه در قسمت Custom BEGINNING.

start

  1. روی ” Start” کلیک کنید و نیمه دوم ویدئو را ذخیره کنید.
  2. اکنون کار شما انجام شده است.موفق باشید.

منبع : نحوه استفاده از Bobyte AviSplit

مطالعه بیشتر