خلاصه داستان و قسمت آخر سریال یحیی+بیوگرافی و عکس بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال یحیی+بیوگرافی و عکس بازیگران


خلاصه داستان سریال یحیی به همراه عکس بازیگران را در دنیای سریال سایت دیلی مشاهده نمایید .


سریال یحیی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که لوکیشن اصلی این سریال در روستای غریب محله بهشهر قرار دارد و بخش هایی نیز در روستای رودبار، شهر بهشهر ساخته می شود.شکوه یک زندگی

شکوه یک زندگی

سریال یحیی عنوان سریال جدید شبکه دو سیما است که در حال ساخت است و داستان تاریخی دارد شخصیت اصلی این داستان نارگل است که بیتا سحرخیز آن را بازی می کند. بیتا سحرخیر در نقش نارگل می تواند مانند سریال ماه و پلنگ به خوبی بدرخشد. ما در این مقاله به داستان سریال شکوه یک زندگی، بازیگران سریال شکوه یک زندگی، زمان پخش سریال شکوه یک زندگی، ساخت سریال شکوه یک زندگی و عوامل سریال شکوه یک زندگی پرداخته ایم.

جزییات کامل سریال یحیی
به نقل از روابط عمومی این سریال، «سریال یحیی» مجموعه ای تلویزیونی برای شبکه دوم سیما است که در ۱۵ قسمت، ۴۵ دقیقه ای با پشت سر گذاشتن ۳۰درصد از فیلمبرداری، در شمال کشور و ارتفاعات جنگلی و برفگیر روستاههای رودبار و غریب محله از توابع شهر بهشهر به کار خود ادامه می دهد. روایت «شکوه یک زندگی» به کارگردانی رضا بهشتی و تهیه کنندگی امیرعباس کنی در فضای سالهای ۱۳۴۶ تا ۱۳۶۲ در سه مقطع زمانی آغاز شده و پیگیری خواهد شد .
گروه سازنده پس از سپری شدن روزهای تولیدی در آذرماه ، در این روزها وارد خانه ی پدری نارگل در روستا و در سال ۴۶ رسیده است . زمانی که نارگل تنها ۱۰ سال دارد و مادرش از دنیا رفته و تنها دختر ناصر خان احساس تنهایی میکند و بسیار غمگین است . در این لوکیشن که حدود ۱۰ روز تصویربرداری پیش بینی شده روایت سالهای ۴۶ و ۵۶ به تصویر کشیده خواهد شد . ۱۰ سالگی نارگل و ۱۸ سالگی او که بعدها با شکل گیری عشق نارگل به یحیی ( حسام محمودی – معلم روستا ) و رقابت شهروز (مزدک رستمی ) برای تصاحب نارگل و نزدیکی بیشتر به ناصرخان ، تداوم خواهد یافت .
ناصرخان که نقش او را عبدالرضا اکبری ایفا میکند در پی ایجاد آرامش و تقویت روحیه ی امید به زندگی و آینده ، برای تنها دخترش نارگل است . از طرفی شهلا (مریم کاظمی) و شهروز (مزدک رستمی) خواهر و برادری که مورد مهر ناصرخان قراردارند ، فرصتی پیدا کرده اند تا در این دوره و با توجه به تنهایی و غم نارگل ، به ناصرخان و زندگی او ، بیش از پیش نزدیک شوند .

در این لوکیشن که حدود ۱۰ روز تصویربرداری پیش بینی شده روایت سالهای ۴۶ و ۵۶ به تصویر کشیده خواهد شد . ۱۰ سالگی نارگل و ۱۸ سالگی او که بعدها با شکل گیری عشق نارگل به یحیی ( حسام محمودی – معلم روستا ) و رقابت شهروز (مزدک رستمی ) برای تصاحب نارگل و نزدیکی بیشتر به ناصرخان ، تداوم خواهد یافت .

بازیگران سریال یحیی و نقش هایشان
بیتا سحر خیز(نارگل) ، نازنین فراهانی(حلما)، عبدالرضا اکبری(ناصر)، مریم کاظمی(شهلا)، حسام محمودی(یحیی)، مزدک رستمی(شهروز)، سوگل طهماسبی(وارش) ، کوروش سلیمانی(علی) ، الهام جعفرنژاد(نجمه )، طوفان مهردادیان(بهرام عمو) ، مینا نوروزی فر، ساقی زینتی، مهری آل آقا و تعدادی دیگر بازیگران استانی مازندران امیر بابازاده در نقش عباس، سید حسن حسینی، نیلوفر غلامی، سید ابراهیم عمادی، سعدالله ولی زاده، رجبعلی بریمانی، منوچهر عموزاد، امیر قلی پور، محمدجواد رحمانی آلاشتی، ماهروز نژادی، حمیدرضا بختو، برهام اخلاقی، ایمان توکل به ایفای نقش می پردازند.

عوامل اصلی سریال یحیی
عوامل اصلی این مجموعه تلویزیونی عبارتند از:نویسنده فیلمنامه اولیه:شعله شریعتی، نویسنده فیلمنامه نهایی:مرجان اشرفی زاده، تهیه کننده:امیرعباس کنی، کارگردان :رضا بهشتی، مجری طرح:مسعودانتظاری، دستیاریکم و مدیر برنامه ریزی:بهرام ملکی علوی، دستیار کارگردان:محمد عزیزی، طراح صحنه و لباس:علی مربی، طراح چهره پردازی:مهرداد قلی پور، مدیر صدابردار ی:عبدالرضا حیدری، مدیرتصویربرداری:عبدالله عبدی نسب، مدیر تولید:محمد ریحان صفت، تدوین:سینا گنجوی، ساخت موسیقی:امیر رجبی.

خلاصه داستان سریال یحیی
هم اکنون گروه اولیه شامل صحنه و لباس و تولید و تدارکات در منطقه حضور دارند و با حضور مقامات استانی و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، طی مراسم ویژه ای این پروژه در یکم آذر ماه کلید خواهد خورد. موضوع سریال «شکوه یک زندگی» تکریم همسران شهدا و جاویدالاثرهایی است که با استقامت و امیدواری برای رسیدن خبر و نشانه ای از عزیزان شان ، سال ها به تنهایی بارِ زندگی خود و فرزندان شان را به دوش کشیدند و شکوهِ یک زندگی را به نمایش گذاشتند.
در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:یحیی معلم جوان روستا، به عنوان نیروی داوطلب و مردمی، به جبهه های جنگ اعزام می شود؛ نارگل همسر جوانش که باردار است به همراه دو کودک خردسالش چشم انتظار بازگشت یحیی است که خبرهای مختلفی به نارگل می رسد، از شهادت تا مجروح شدن و در نهایت خبر مفقودالاثر شدن یحیی…… نارگل، اما روایت دیگری برای خود دارد. روایتی با طعم امید از شهادت، اسارت، مجروح شدن و سرانجام … در باره سریال شکوه یک زندگی بیشتر بدانید بیشتر بدانید روایت دهه ۶۰ ایران در «شکوه یک زندگی» شبکه دو سیما در تدارک ساخت سریال جدید مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» در تکریم از همسران شهدای جاویدالاثر، برای نمایش از شبکه دو سیما آماده تولید می شود.
«امیر عباس کنی»، تهیه کننده مجموعه های تلویزیونی، بعد از همکاری با رضا بهشتی در سریال «یک لحظه دیرتر»، این روزها مراحل پایانی پیش تولید سریال «شکوه یک زندگی» را برای شبکه دو سیما می سازد. وی درباره روند و جزئیات ساخت این مجموعه تلویزیونی گفت:«شکوه یک زندگی» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای، مراحل پایانی پیش تولید را طی می کند. «کنی» ادامه داد:قصه ی این مجموعه در فضای دهه ۶۰ هجری شمسی در یکی از روستاهای استان مازندران روایت می شود و حدود ۸۰ درصد از داستان متعلق به دوران دفاع مقدس به ویژه مقارن با زمان انجام عملیات خیبر طراحی و پایه ریزی شده است. وی درباره محوریت اصلی فیلمنامه «شکوه یک زندگی» بیان کرد:مسئله «شکوه یک زندگی»، در تکریم همسران شهدای جاویدالاثرهایی است که با استقامت و امیدواری برای رسیدن خبر و نشانه ای از عزیزان شان، سال ها به تنهایی بار زندگی خود و فرزندان شان را به دوش کشیدند و در اصل آنها بودند که شکوه یک زندگی را به عرصه نمایش گذاشتند.
تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» افزود:نسخه اولیه فیلمنامه ی این مجموعه به قلم شعله شریعتی نوشته و مرجان اشرفی زاده، فیلمنامه نهایی را به نگارش درآورده است. «کنی» در پایان با بیان اینکه تعدادی از بازیگران انتخاب شده در مرحله تست گریم و لباس هستند، درباره مشخص شدن لوکیشن اصلی سریال «شکوه یک زندگی» خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه مراحل تست گریم و پیش تولید در تهران انجام می شود، یکی از روستاهای حاشیه شهر بهشهر در استان مازندران را به عنوان لوکیشن اصلی این مجموعه در نظر گرفته ایم.

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال یحیی+بیوگرافی و عکس بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال یحیی+بیوگرافی و عکس بازیگران

خلاصه داستان و بازیگران سریال یحیی +عکسها و پشت صحنه

 داستان سریال یحیی

اخر سریال یحیی

خلاصه داستان و بازیگران سریال یحیی

سریال یحیی | خلاصه داستان و بازیگران | زمان پخش

خلاصه داستان سریال یحیی و قسمت آخر + عکس بازیگران

داستان و عکس های بازیگران سریال یحیی+زمان پخش

سریال یحیی + بازیگران و عکس های پشت صحنه سریال

«سریال یحیی» سریال جدید شبکه دو سیما

سریال یحیی + بازیگران و داستان و زمان پخش


پیشنهاد سایت دیلی :
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال پنچری + معرفی بازیگران
خلاصه داستان و بازیگران جدید فصل دوم سریال لیسانسه ها + عکس
خلاصه داستان و بازیگران جدید فصل دوم سریال پرستاران+عکس
خلاصه داستان و بازیگران سریال در جستجوی آرامش+عکس ها و پشت صحنه
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال آنام + عکس و بیوگرافی بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر فصل دوم سریال شهرزاد ۲ + عکس و بیوگرافی بازیگران
خلاصه داستان و دانلود سریال خانگی عاشقانه + بیوگرافی و عکس بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال یحیی+بیوگرافی و عکس بازیگران

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
181 بازدید