بیوگرافی و عکس اینستاگرام سارا مصطفی نژاد ۲۰۱۷ ( biography sara mostafanejad )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام سارا مصطفی نژاد ۲۰۱۷ ( biography sara mostafanejad )

بیوگرافی و عکس سارا مصطفی نژاد را به همراه عکسهای سارا مصطفی نژاد بدن ساز زن ایرانی را در سایت دیلی مشاهده نمایید .
عکس های سارا مصطفی نژاد دختر ایرانی بدنساز
سارا مصطفی نژاد دختر ایرانی پرورش اندام کار است که افتخارات فراوانی در این ورزش به دست آورده است. سارا مصطفی نژاد به طور جدی ورزش بدنسازی را ادامه می دهد. عکس های سارا مصطفی نژاد دختر بدنساز ایرانی را مشاهده می کنید.
گفتگو با سارا مصطفی نژاد دختر بدنساز ایرانی
سارا مصطفی نژاد بدنساز ایرانی که بصورت جدی در این رشته فعالیت دارد و و علاقه زیادی به برگزاری مسابقاتبدنسازی در ایران درد ولی در کشورمون این رشته برای بانوان وجود ندارد .در نمایشگاهورزش گفت و گو اي با این بانوی بدنساز انجام شده که توصیه می کنید آن را مشاهده نمایید.

تصاویر دختر بدنساز ایرانی
ورزش بدنسازی امروزه یکی از پر طرفدارترین ورزشهای جهان هست و مردان زیادی به این رشته ورزشی علاقه مند میباشند . طبق آمار هاي رسمی فدراسیون جهانیبدنسازی در حال حاظر بدنسازی بیشترین ورزشکار جهان را به خود اختصاص داده هستو پس از آن هنرهای رزمی به خاطر گستردگی فراوان در جنوب شرق آسیا و فوتبال رتبه هاي دوم و سوم را در اختیار دارند . اما سوالات زیاد اي که معمولا برای خانم ها مطرح می‌شود بدین قرار هست :
۱- آیا ورزش بدنسازی همانگونه که برای مردان خوب هست برای زنان نیز خوب هست ؟
۲- آیا زنان در صورت پرداختن به بدنسازی دارای بدنی عضلانی ، تفکیکی و در یک کلام مردانه میشوند و ظرافت زنانه آن ها تحت تاثیر قرار میگیرد ؟
۳- آیا این ورزش خطری از لحاظ فیزیولوژی و آناتومتیک برای زنان ندارد ؟
در پاسخ به سوال اول باید بگویم فلسفه هر ورزشی ورای قهرمانی و کسب افتخار برای مردان و زنان داشتن اندام دلخواه ، سوزاندن چربی اضافی , توانایی بدنی مطلوب در مواقع بحران و کسب مهارت هاي خاص بدنی با تکیه بر تمرینات مکرر هست . باید گفت کهبدنسازی ورزشی هست که موارد فوق را با تضمین کامل به ورزشکار خود ارایه می‌دهد .
این ورزش اضافه بر سوزاندن سریع و سبک چربی هاي اضافه بدن , اندام شما را کاملا موزون و هماهنگ کرده و اضافه بر آن به شما اعتماد به نفس و اقتدار بی نظیر اي می‌دهدکه می توانیدآن را در تمامی بدنسازان در سطوح گوناگون مشاهده نمایید

پس به نظر من با دقت به شرایط عدم تحرکی که بر زنان جامعه ایران حاکم هست بدنسازی نه تنها برای آن ها خوب هست بلکه برای آنان الزامی هست . آمار وحشتناکی که از پوکی استخوان ، روماتیسم مفصلی و …… در زنان ایرانی مؤید این نکته هست کهاپیدمی خطرناکی ناشی از کم تحرکی در میان زنان در حال شیوع هست که تنها را ه حل آن تحرک اکثر در قالب ورزشهایی مانند آیروبیک و بدنسازی هست .
اضافه بر این داشتن تناسب اندام برای یک دختر یا زن امتیازی غیر قابل انکار محسوب میشود که نمیتوان ان را انکار کرددر پاسخ به سوال دوم باید بگویم که بدنسازی نه تنها بدن زن را مردانه نمی‌کند بلکه به بدن فرم دخترانه تری می‌دهد. اشتباه زنان در این هست که بدنسازان زن را قهرمانان استروئیدی می پندارند که دارای بدن هایي مردانه و خشن میباشند
اما واقعیت این هست که تمام مدلهای روز جهان مانند هنرپیشه هاي هالیوود وخوانندگان زن مطرح جهان که بدن متناسب آن ها آرزوی هر زنی می‌تواند باشد , بدنسازی و آیروبیک را در سرلوحه برنامه هاي روزمره خود قرار داده اند

اما این مقاله را از نظر علمی هم به شما اثبات می‌کنم .عضلانی شدن بدن مردان به خاطر وجود هورمون تستترون در بدن آنهاست که هرقدر میزان تمرینات شدید بدنی را افزایش دهند میزان ترشح وتولید این هورمون در بدنشان افزایش یافته در نتیجه بدنشان عضلانی تر و خشن تر می‌شود اما در بدن زن مقدار این هورمون بی نظیر کم هست
و افزایش فعالیت بدن تاثیر خاصی بر روی میزان ترشح این هورمون در بدن ندارد . در نتیجه در صورتی که قرص ها و مواد تزریقی حاوی تستترن مصرف نشود مانند کاری که زنان بدنساز حرفه اي انجام می‌دهند یعنی تزریق تستترن به بدن ما به هیچ عنوان شاهد بدنی با فرمت مردانه نخواهیم بود بلکه :
تاثیر بدنسازی بر عضلات زنان تنها سفت شدن و آب شدن چربی هاي دور عضلات هست که خود از افتادگی عضله پیش گیری کرده و فورمت منسجم , محکم و استیل بی نظیر دخترانه و منسجمی را به فرد میدهد .در خصوص سوال سوم هم باید بگویم دقیقا این سوال برای مردان هم مطرح هست و برنامه نویسی ورزشی و تغذیه یکی از مهم ترین نکات بدنسازی هست که می باید به آن دقت خاص شود .

سارا مصطفی نژاد ۲۰۱۷

سارا مصطفی نژادپیشنهاد سایت دیلی :
بیوگرافی سحر بی نیاز
بیوگرافی دنیا جهانبخت
بیوگرافی مه لقا جابری
بیوگرافی لاله پورکریم
بیوگرافی ایزابلا پیکیونی
بیوگرافی سونیا بیطوشی
بیوگرافی استفانی دل
بیوگرافی جولیا سالمی
بیوگرافی ماندانا کریمی
بیوگرافی ندا جناب
بیوگرافی فرانک سلیمانی
بیوگرافی شیوا امینی
بیوگرافی نرگس کلباسی اشتری

بیوگرافی و عکس اینستاگرام سارا مصطفی نژاد ۲۰۱۷ ( biography sara mostafanejad )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
93 بازدید