باز کردن فرمت RMVB از طریق نصب RealPlayer

 

باز کردن فرمت RMVB از طریق نصب RealPlayer

 

فایل های (RMVB (RealMedia Variable Bitrate برای پخش کننده ی رسانه ای که توسط RealMedia تولید شده اند و RealPlayer نام دارد, ایجاد شده اند. ساده ترین راه برای باز کردن فایل های RMVB دانلود و نصب برنامه ی RealPlayer می باشد, اگر چه افرادی که روی سیستم خود Windows Media Player Classic را نصب دارند و نمی خواهند پخش کننده ی دیگری را نصب کنند می توانند از روش دیگری این فرمت را اجرا کنند.

RealPlayer

 

مراحل :

  1. اگر می خواهید فایل های RMVB را مستقیما در پخش کننده ی RealPlayer اجرا کنید, باید ابتدا برنامه ی RealPlayer

را دانلود و نصب کنید.

در وب سایت RealMedia به صفحه ی دانلود RealPlayer بروید و روی دکمه ی RealPlayer Free Download کلیک کنید.

از طریق پنجره ی ذخیره ای که نمایش داده می شود, فایل دانلود شده را در کامپیوتر خود ذخیره کنید. اجازه دهید فایل به صورت کامل دانلود شود.

پوشه ای که فایل دانلود شده در آن ذخیره شده است را باز کنید و روی آیکون آن دوبار کلیک کنید تا فرایند نصب آغاز شود.

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و محل مورد نظر برای نصب RealPlayer را انتخاب کنید. اگر محلی را مشخص نکنید, نصب کننده ی برنامه به صورت پیش فرض از آدرس مشخص شده ای استفاده خواهد کرد.

اگر برای هر برنامه ی دیگری از شما اجازه ی نصب خواسته شد روی “I do not accept ” کلیک کنید و هنگامی که برنامه ی RealPlayer را مشاهده کردید روی دکمه ی “Agree and Continue” کلیک کنید و به برنامه اجازه ی نصب بدهید, صبر کنید تا پیام RealPlayer has installed successfully را مشاهده کنید. سپس می توانید فرمت RMVB را با استفاده از این برنامه اجرا کنید.

 

منبع : باز کردن فرمت RMVB از طریق نصب RealPlayer

مطالعه بیشتر