بیوگرافی و عکس اینستاگرام آدلاید کین ۲۰۱۷ ( biography Adelaide Kane )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام آدلاید کین ۲۰۱۷ ( biography Adelaide Kane )

بیوگرافی کامل آدلاید کین به همراه فیلم شناسی و عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوتش و عکسهای “آدلاید کین  ” را در سایت دیلی ببینید.

بیوگرافی آدلاید کین

Adelaide Kane بازیگر استرالیایی است که در 9 آگوست 1990 (25 ساله) متولد شده است.شهرت وی بخاطر ایفای نقش در اپرای استرالیایی به نام Neighbours و همچنین بازی در نقش مری در سریال REIGN که از شبکه CW پخش می شود،می باشد.

آدلاید در 9 آگوست 1990 در Claremont که در حومه شهر Perth در غرب استرالیا واقع است،متولد شد.پدر و مادر وی دارای اصالتی اسکاتلندی،فرانسوی و ایرلندی می باشند.پس از شروع ایفای نقش وی در Neighbours خانواده ی آدلاید به ملبورن نقل مکان کردند.نامزد کنونی بازیگر نقش مقابل او در سریال REIGN یعنی Toby Regbo بازیگر نقش فرانسیس می باشد.قبل از این وی با اشخاصی دیگر مانند Ian Bohen بازیگر سریال Teen Wolf و همچنین Connor Paolo بازیگر سریالهای Gossip Girl و Revenge در ارتباط بوده است.


نکاتی که باید در مورد آدلاید دانست
– وی از طرف مادرش از نوادگان خاندان استوارت می باشد.
– بعضی از سریالهای مورد علاقه ی وی شامل: The Originals, Game of Thrones, House of Cards و Charmed می باشد.
– بعضی از فیلم های مورد علاقه ی وی شامل: Star Wars (The original), Indiana Jones, Some Like It Hot, The Fifth Element, Rocky Horror Picture Show, Casablanca و Gone With The Wind می باشند.
– غذاهای مورد علاقه ی وی مکزیکی، آووکادو آمریکایی و غذاهای ایتالیایی است.

از مشهورترین سریالهای Adelaide Kane می توان بازی در نقش Cora Hale در سریال Teen Wolf و بازی در نقش Queen Mary Stuart / Mary در سریال Reign را نام برد.

آدلاید کین در سریال سلطنت

آدلاید کین بازیگر نقش ماری در سریال سلطنت


آدلاید کینمطالب پیشنهادی سایت دیلی :
بیوگرافی ریچل اسکارستن

بیوگرافی و عکس اینستاگرام آدلاید کین ۲۰۱۷ ( biography Adelaide Kane )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
100 بازدید